Трибина на тему "Обука практичних вештина у виртуелном световима- озбиљност озбиљних игара"

Датум постављања: Jun 08, 2018 8:50:17 AM

Др Војкан Станојевић, некадашњи наставник анатомије и физиологије, садашњи предавач на ВШССС у Ћуприји и лекар у хитној помоћи ЗЦ Зајечар, одржао је трибину на тему "Обука практичних вештина у виртуелном световима- озбиљност озбиљних игара".

Претходно је др Давор Јанковић упознао учеснике трибине са историјом Медицинске школе Зајечар. Развој Медицинске школе је поделио у 3 фазе:

Прва - послератна, када је 1948. године и основана под називом Школа за лекарске помоћнике.

Друга - почиње 1987. године када је поново основна медицинск школа као самостална установа одлуком Скупштине општине Зајечар.

Трећа - одлуком Школског одбора 1992. Медицинска школа ће убудуће школовати само ученике здравствене струке.