Физичко васпитање-такмичења 2018/2019.

поставио/ла Јелена Милосављевић 13.10.2019. 13:35

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ                        Актив професора физичког васпитања                                                                                                                                  

8.05.2019.

Републичко такмичење у стрељаштву-омладинке- Смедерево-16.место екипно

1.Ристић Данијела М11

2. Крстић Милица М33

3. Мартиновић Тамара М21

наставник: Јелена Милосављевић



8.05.2019.

Републичко такмичење у стрељаштву-омладинци-18.место екипно

1. Крстић Никола М43

2.Траиловић Ђорђе Мсв24

3.Рајић Давид М11

наставник: Петар Зарков

 

10.04.2019.

Општинско -окружно такмичење у стрељаштву-омладинке- Зајечар-1.место екипно

 И пласман на Републичко такмичење

1.Ристић Данијела М11

2. Крстић Милица М33

3. Мартиновић Тамара М21

наставник: Петар Зарков

 

10.04.2019.

Општинско- окружно такмичење у стрељаштву-омладинци- Зајечар-1.место екипно И пласман на Републичко такмичење

1. Крстић Никола М43

2.Траиловић Ђорђе Мсв24

3.Рајић Давид М11

наставник: Петар Зарков

 

11.04.2019.

Међуокружно такмичење у атлетици- Крушевац

1. Николић Ивана М12-4. место појединачно у скоку у даљ

наставник: Јелена Милосављевић

 

2.04.2019.

Општинско такмичење у атлетици-омладинке- Зајечар-2.место екипно

1. Давидовић Јелена М31

2. Војнић Хелена М12

3.Ђурић Сандра Фа25

4. Николић Ивана М12-1. место појединачно у скоку у даљ и пласман на међуокружно такмичење

5. Спасов Дијана М11

6. Маријановић Марија М23

7.Војиновић Михаела М23

наставник: Јелена Милосављевић

 

2.04.2019.

Општинско такмичење у атлетици-омладинци- Зајечар-4.место екипно

1. Ђурђевић Урош Фа35

2. Лазаревић Душан Фа45

3. Ђурић Лука М12

4. Јоновић Милош Фа14

5.Марковић Андрија М42

6. Јовић Богдан М43

7. Керкез  Вук Фа45

наставник: Петар Зарков 

 

10.04.2019.

Окружно такмичење у баскету-омладинке-   Бољевац- 3.место

1. Николић Марина М22

2. Скалушевић Ана М23

3. Петковић Надица Мсв24

4. Војнић Хелена М12

наставник: Јелена Милосављевић

 

14.03.2019.

Општинско такмичење у баскету-омладинке- Техничка школа , Зајечар- 1.место

1. Николић Марина М22

2. Скалушевић Ана М23

3. Петковић Надица Мсв24

4. Војнић Хелена М12

наставник: Јелена Милосављевић

 

14.03.2019.

Општинско такмичење у кошарци-омладинке- Техничка школа , Зајечар- 2.место

1. Рајковић Маша М23

2. Стефановић Јелена М32

3. Нејић Катарина М21

4. Војнић Хелена М12

5. Николић Марина М22

6.Скалушевић Ана М23

7.Петковић Надица Мсв24

8. Симеоновић Катарина М43

наставник: Јелена Милосављевић

 

14.03.2019.

Општинско такмичење у баскету -омладинци- Техничка школа , Зајечар- 3.место

1. Ивошевић Вељко Фа35

2. Петковић Михајло М33

3. Ђурић Милош М12

4. Стиклић Петар М22

наставник: Петар Зарков

 

14.03.2019.

Општинско такмичење у кошарци-омладинци- Техничка школа , Зајечар- 3.место

1. Поповић Милош Фа45

2. Петковић Михајло М33

3. Ђурић Милош М12

4. Стиклић Петар М22

5. Ивошевић Вељко Фа35

6. Ђурђевић Урош Фа35

7. Спасић Саша М21

8.Бећаревић Јован Фа25

наставник: Петар Зарков

 

12.03.2019.

Општинско такмичење у одбојци-омладинци- Техничка школа, Зајечар- 2. место

1. Лазаревић Душан Фа45

2. Керкез Вук Фа45

3. Поповић Милош Фа45

4. Дочевић Душан М43

5. Марковић Андрија М42

6.Гавриловић Михајло М12

7. Јовановић Марко Фа35

8.Николић Лазар М33

9. Николић Никола  М22

наставник: Јелена Милосављевић

 

12.03.2019.

Општинско такмичење у одбојци-омладинке- Гимназија, Зајечар- 2. место

1. Максимовић Јована М43

2. Ристић Катарина М11

3. Штрбановић Неда Фа35

4. Виденовић Ивона М43

5. Радовић Јелена 23

6.Здравковић Мина М12

7. Богојевић Наташа Фа45

8.Колић Милица М43

9. Николић Ана М21

наставник: Петар Зарков

 

22.11.2018.

Општинско такмичење у рукомету-омладинке- Спортска хала, Зајечар-3. место

1. Велиновић Јана М11

2. Здравковић Мина М12

3. Манић Мила М43

4. Станковић Софија М22

5. Јеленковић Јелена М43

6. Мијуцић Тијана М41

7. Тачић Јана Ас34

8.Стојановић Љубица М31

9.Маријановић Марија М23

10.Ђорђевић Анђела М21

наставник: Јелена Милосављевић

 

22.11.2018.

Општинско такмичење у рукомету-омладинци- Спортска хала, Зајечар-4. место

1. Ивић Душан М12

2. Марковић Андрија М 42

3. Керкез Вук Фа45

4. Генчић Милош Фа45

5. Дочевић Душан М43

6. Чолић Младен М23

7. Стиклић Петар М22

8.Маринков Немања М33

9.Телић Алекса Фа 14

10.Паковић Никола Фа 25

наставник: Петар Зарков 

 

29.11.2018.

Међуокружно   такмичење у футсалу -омладинке- Зајечар-4.место

1.Ђурић Сандра Фа25

2.Радосављевић Невена Фа25

3. Николић Јелена М32

4. Симеоновић Катарина М43

5. Ђорђевић Анђела М21

6.Стефановић Јелена М32

7.Петковић Теодора Пс44

8.Раденковић Барбара М21

наставник: Јелена Милосављевић

 

7.11.2018.

Окружно  такмичење у футсалу -омладинке-"Хала спортова" Зајечар-1.место

1.Ђурић Сандра Фа25

2.Радосављевић Невена Фа25

3. Николић Јелена М32

4. Симеоновић Катарина М43

5. Ђорђевић Анђела М21

6.Стефановић Јелена М32

7.Петковић Теодора Пс44

8.Раденковић Барбара М21

наставник: Јелена Милосављевић

 

25.10.2018.

Општинско такмичење у футсалу -омладинке- "Хала спортова"Зајечар-1.место

1.Ђурић Сандра Фа25

2.Радосављевић Невена Фа25

3. Николић Јелена М32

4. Симеоновић Катарина М43

5. Ђорђевић Анђела М21

6.Стефановић Јелена М32

7.Петковић Теодора Пс44

8.Раденковић Барбара М21

наставник: Јелена Милосављевић

 

25.10.2018.

Општинско такмичење у футсалу -омладинци- "Хала спортова"Зајечар-3.место

1. Лазаревић Душан Фа45

2. Ђелић Алекса М31

3. Тошић Филип М33

4. Ђурђевић Урош Фа35

5. Јовановић Марко Фа35

6. Телић Алекса Фа14

7. Бугариновић Никола М42

8. Митић Милан М31                 наставник: Петар Зарков

 

1.11.2018.

Републичко такмичење у стоном тенису- омладинке- Петровац на Млави- 8. место екипно

1. Илић Ивана М43

2. Милојић Милица  Фа35

3. Јовановић Ивана Ас 13

наставник: Јелена Милосављевић

 

1.11.2018.

Републичко такмичење у стоном тенису-омладинци- Петровац на Млави- 24. место екипно

1. Лазаревић Душан Фа45

2. Ђелић Алекса М31

3. Tошић Филип М33

наставник: Петар Зарков

 

23.10.2018.

Окружно такмичење у стоном тенису-омладинке- Сокобања - 1. место екипно И ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО

1. Илић Ивана М43 - 4. место  појединачно

2. Милојић Милица  Фа35

3. Јовановић Ивана Ас 13

наставник: Јелена Милосављевић

 

23.10.2018.

Окружно такмичење у стоном тенису- омладинци- Сокобања - 1. место екипно И ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

1. Лазаревић Душан Фа45

2. Ђелић Алекса М31

3. Tошић Филип М33

наставник: Петар Зарков

 

10.10.2018.

Општинско такмичење у стоном тенису- омладинке,   Хала спортова- Зајечар

1.место екипно

1. Илић Ивана М43 - 1. место  појединачно

2. Милојић Милица  Фа35

3. Јовановић Ивана Ас 13

наставник: Јелена Милосављевић

 

10.10.2018.

Општинско такмичење у стоном тенису- омладинци,   Хала спортова- Зајечар

1.место екипно

1. Лазаревић Душан Фа45

2. Ђелић Алекса М31

3. Tошић Филип М33

наставник: Петар Зарков

 

9.10.2018.

 Школско такмичење у стоном тенису-омладинке- Медицинска школа, Зајечар

1. Илић Ивана М43 - 1. место 

2. Милојић Милица  Фа35- 2.место

3. Јовановић Ивана Ас 13- 3.место

наставник: Јелена Милосављевић

 

9.10.2018.

 Школско такмичење у стоном тенису-омладинци-Медицинска школа, Зајечар

1. Лазаревић Душан Фа45- 1.место

2. Ђелић Алекса М31- 2.место

3. Tошић Филип М33- 3.место

наставник: Петар Зарков

 

6.10.2018.

Kros RTS, Зајечар

1. Хелена Војнић М12- 8.место

2. Јана Велиновић М11- 9. место

3. Лука Ђурић М12- 9. место

4. Ђурић Сандра Фа25- 2. место

5. Софија Станковић М22- 4. место

6. Раденковић Барбара М21- 6. место

7. Васић Анастасија МСВ24 - 9. место

8. Николић Марина М22- 10. место

9. Филип Тошић М33 - 6. место

10. Ћиркановић Недељко М21- 7. место

11. Тијана Николић ФА35- 6. место

12. Јеленковић Јелена М43- 7. место

13. Јовић Богдан М43 - 5. место

14. Јовановић Марко ФА35 - 7. место

15. Генчић Милош ФА45- 10. Место

наставници: Јелена Милосављевић и Петар Зарков

 

 

Comments