Физичко васпитање

поставио/ла Медицинска школа 26.05.2017. 02:43   [ Ажурирао/ла 25.10.2017. 11:22 Јелена Милосављевић ]
24.10 2017.
Општинско такмичење у стоном тенису -омладинке -Спортска хала Зајечар
 I место екипно
1. Илић Ивана М33
2.Њагојевић Миленија Фа45
3. Милојевић Милица Фа25-  I место појединачно
наставник: Јелена Милосављевић

24.10 2017.
Општинско такмичење у стоном тенису -омладинци -Спортска хала Зајечар
IV место екипно
1.Миленковић Миљан М42- IV место појединачно
2.Тошић Филип М23
3. Дочевић Душан М33
наставник: Петар Зарков

17.10 2017.
Школско такмичење у стоном тенису -омладинке-Медицинска школа
1. Илић Ивана М33
2.Њагојевић Миленија Фа45
3. Милојевић Милица Фа25
наставник: Јелена Милосављевић

17.10 2017.
Школско такмичење у стоном тенису -омладинци- Медицинска школа
1.Миленковић Миљан М42
2.Тошић Филип М23
3. Дочевић Душан М33
наставник: Петар Зарков

19.5.2017.
 Републичко такмичење у стрељаштву-омладинке- Смедерево-учешће
1. Крстић Милица М13
2.Игњатовић Анђела М33
3. Манчић Мила М34
наставник: Петар Зарков

19.5.2017.
Републичко  такмичење у стрељаштву-омладинци- Смедерево-учешће
1. Милутиновић Иван М31
наставник: Петар Зарков

16.5.2017.
Општинско- окружно такмичење у стрељаштву-омладинке- Зајечар-1.место екипно
1. Крстић Милица М13
2.Игњатовић Анђела М33
3. Манчић Мила М34
наставник: Јелена Милосављевић

16.5.2017.
Општинско- окружно такмичење у стрељаштву-омладинци- Зајечар-1.место екипно
1. Милутиновић Иван М31
2.Гавриловић Млађан М43
3. Сибиновић Вукан Сет45
наставник: Петар Зарков

17.5.2017.
Међуокружно такмичење у атлетици-омладинке- Крушевац-3.место екипно
1. Давидовић Јелена М11
2.Игњатовић Јована М11
3. Димитров Анђела Фа15
4. Симеоновић Катарина М23
5. Ђорђевић Анђела М42
6. Јовановић Милена Фа46
наставник: Јелена Милосављевић

15.5.2017.
Општинско- окружно такмичење у атлетици-омладинке- Зајечар-2.место екипно
1. Давидовић Јелена М11
2. Димитров Анђела Фа15-1. место појединачно у скоку у даљ
3. Симеоновић Катарина М23
4. Ђорђевић Анђела М42
5. Јовановић Милена Фа46
6. Стевановић Милица Фа46-1.место појединачно на 400м
наставник: Јелена Милосављевић

15.5.2017.
Општинско- окружно  такмичење у атлетици-омладинци- Зајечар-2.место екипно
1. Јовановић Марко Фа15
2. Лазаревић Душан Фа25
3. Митић Александар М31
4. Ђорђевић Никола М33
5.Чокоњеловић Стефан М41
6. Јоновић Роберт Сет45
7. Нешић Иија Сет45
8.Митровић Дарко Фа46
наставник: Петар Зарков 

11.4.2017.
Општинско такмичење у рукомету-омладинке- ОШ"Ђура Јакшић" , Зајечар-3.место
1. Стојановић Љубица М11
2. Игњатовић Јована М11
3. Ербус Биљана М13
4. Тачић Јана Ас14
5. Јеленковић Јелена М23
6. Николић Милица Пс24
7. Симић Андријана М33
8. ПетровићНаталија Фа35
9. Младеновић Мина Фа 35
10.Бачунић Јелена М42
наставник: Јелена Милосављевић

11.4.2017.
Општинско такмичење у рукомету-омладинци- ОШ"Ђура Јакшић" , Зајечар-3.место
1. Стефановић Алекса М22
2. Марковић Андрија М 22
3. Керкез Вук Фа25
4. Генчић Милош Фа25
5. Дурмишевић Давид М32
6. Петковић Немања М32
7. Влку Илија М34
наставник: Петар Зарков 

20.3.2017.
Општинско такмичење у малом фудбалу-омладинци- ОШ"Ђура Јакшић"Зајечар-2.место
1. Милутиновић Иван М31
2. Митић Александар М31
3. Стојановић Филип М31
4. Дурмишевић Давид М32
5. Петковић Немања М32
6. Чокоњеловић Стефан М41
7. Павлов Влада М41
8. Нешић Илија Сет45
наставник: Петар Зарков

27.2.2017.
Општинско такмичење у одбојци-омладинке- Гимназија, Зајечар- 3. место
1. Панић Сања Ас14
2. Димитров Анђела Фа 15
3. Штрбановић Неда Фа15
4. Виденовић Ивона М23
5. Перић Сашка Пс24
6. Бешинић Данијела Пс24
7. Богојевић Наташа Фа25
8. Живић Катарина М43
9. Јовановић Милена Фа46
наставник: Петар Зарков

27.2.2017.
Општинско такмичење у одбојци-омладинци- Техничка школа, Зајечар- 2.место
1. Јовановић Марко Фа15
2. Марковић Андрија М22
3. Митровић Мартин М32
4. Миленковић Миљан М32
5. Борановић Лазар М34
6. Радовановић Марко М42
7. Јоновић Роберт Сет45
8. Митровић Дарко Фа46
наставник: Јелена Милосављевић

3.11.2016.
Општинско такмичење у кошарци-омладинке- Гимназија, Зајечар- 3.место
1. Бојић Миљана Ас14
2. Делчев Ивана М23
3. Балановић Сандра М31
4. Илијонић Данијела М31
5. Ивковић Марија М32
6. Младеновић Мина Фа35
7. Шћопић Маша М43
наставник: Јелена Милосављевић

1.11.2016.
Општинско такмичење у кошарци-омладинци- Техничка школа , Зајечар- 3.место
1. Јовановић Јован М13
2. Ивошевић Вељко Фа15
3. Тасић Никола Пс24
4. Крстић Урош М31
5. Јеремић Алекса М32
6. Павловић Андрија М34
7. Голубовић Страхиња Фа35
8. Ристић Марко М42
наставник: Петар Зарков

10.11.2016.
Републичко такмичење у стоном тенису-омладинке- Београд-19.место екипно
1. Илић Ивана М23
2. Њагојевић Миленија Фа35
3. Драгојић Мариа М42

наставник: Јелена Милосављевић

26.10.2016.
Окружно такмичење у стоном тенису-омладинке- ОШ "Ђура Јакшић", Зајечар -1. место екипно
1. Илић Ивана М23 - 1. место пој.
2. Њагојевић Миленија Фа35
3. Драгојић Мариа М42
наставник: Јелена Милосављевић

13.10.2016.
Општинско такмичење у стоном тенису-омладинке- ОШ "Ђура Јакшић", Зајечар- 1.место екипно
1. Илић Ивана М23 - 1. место пој.
2. Младеновић Мина Фа35
3. Драгојић Мариа М42
наставник: Јелена Милосављевић

13.10.2016.
Општинско такмичење у стоном тенису-омладинци- ОШ "Ђура Јакшић", Зајечар- 3.место екипно
1. Серафимовски Никола М42
2. Миленковић Миљан М32
наставник: Петар Зарков

6.10.2016.
 Школско такмичење у стоном тенису-омладинке- Медицинска школа, Зајечар
1. Илић Ивана М23 - 1. место 
2. Драгојић Мариа М42 -2.место
3. Младеновић Мина Фа35- 3.место
наставник: Јелена Милосављевић

6.10.2016.
 Школско такмичење у стоном тенису-омладинци-Медицинска школа, Зајечар
1. Серафимовски Никола М42- 1.место
2. Нешић Илија Сет45- 2.место
3. Миленковић Миљан М32- 3.место
наставник: Петар Зарков
Comments